Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Святкування Дня Дитини в Летичівському Санктуарію

 

1 червня в Міжнародний День Дитини в Летичівському Санктуарію відбувся з’їзд дітей з Кам’янець-Подільської Єпархії. Темою з’їзду була: «Віра, що дає вічне життя».

 

 

Провадив з’їзд бр. Юстин OFM cap. На святі Дитини  були присутніми Камянець-Подільські Єпископи Леон Дубравський та Радослав Змітрович. Сестри Святого Йосипа: с. Грета Кацере, с. Марлена Куц і с. Блажея Мартинюк приїхали в Летичів разом з дітьми з Шепетівки і Старокостянтинова.

Надзвичайно цікавою і духовно збагачуючою була програма цьогорічного з’їзду дітей у Летичеві. Для учасників було організовано духовно-пізнавальні заняття в ігровій формі. Одним із пунктів зустрічі було складання в одне ціле «Символу віри», окремі частини якого були написані на пазлах. Учасники з’їзду визнавали віру в Ісуса у присутності  єпископа й отримували від Владики «квиток» у вічне життя. Кожна дитина разом з квитком отримувала привілей і водночас завдання світчити іншим про радість життя у Христовій вірі.

На закінчення святкування відбулася євхаристійна процесія, під час якої чоловіки несли єпископа з  Пресвятими Дари у човні, адже човен є одним із символів цьогорічного Року Віри.