Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Дай Мені напитися

 

У львівському чернечому домі Сестер Святого Йосипа на вул. Коперніка 20/22  відбулася молитовна зустріч жіночої молоді. Вона розпочалася у п’ятницю 20 листопада майстер-класом по оздобленню дзбанків технікою пейп-арт. Протягом наступного суботнього дня зібрані на зосередженні у тиші перебували з Господом, заглиблюючись у Його живе Слово.

Сестри підготували для дівчат коментарі до фрагменту з Євангелія від Йоана – Зустріч Ісуса з Самарянкою, які допомогли зібраним читати, медитувати Слово Боже, молитися ним і адорувати Ісуса, якого особисто зустріли. Під час адорації молодь принесла Ісусові свої «глечики» - а в символі  оздоблених дзбанків свої прагнення, адже Ісус може і хоче бути джерелом заспокоєння всіх людських прагнень. Молитовна зустріч була увінчана Євхаристією в наміренні подяки Господу за благодаті, отримані під час зосередження та просьби про мир в Україні і цілому світі. Євхаристійну літургію відправив для дівчат і сестер о. Ігор Ґнусь – львівський домініканець.

В організацію та проведення молитовного зосередження були задіяні сестри з львівських спільнот на вул. Коперніка та Самчука, а також молодь з домініканського душпастирства студентів. Під час ділення особистим досвідом зустрічі з Ісусом з уст організаторів і учасниць звучали фрази, що варто думати про проведення наступного дня зосередження.