Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Де скарб твій, - там буде й серце твоє

 

27 - 28 листопада в чернечому домі сестер св. Йосипа у м. Львові  на вул. Коперніка відбулися дні зосередження для дівчат.

 

Провідною думкою цих днів були слова Ісуса: «Бо де скарб твій, - там буде й серце твоє» (Мт. 6,21).

Дівчата протягом цих трьох днів старалися у Божій присутності пізнавати глибину свого серця, прагнення та мрії. Пробували визначати  пріоритети свого серця. Під час конференцій, які проводив О. Петро Франків Conv., учасниці більше дізналися про євангельських жінок Марту та Марію. Під час  виставлення Пресвятих Дарів  кожна  з присутніх мала можливість, як Марта,  віддати Господу свою буденність - все те, що тривожить і обтяжує  її серце, і  як  Марія,  присісти  біля  Ісуса, слухаючи з уважністю Його слова, які є скарбом віруючого серця.

Кожен день учасниці переживали в світлі Божого Слова та Тайни Євхаристії.

Дівчата проявляли свої акторських  здібності в театрі тіней, представляючи сцену з Євангелія «Ісус в домі Марти та Марії». Креативно та творчо  розмальовували пряникові серця, які потіч забрали з собою.

На завершення спільної зустрічі,  кожна з присутніх  ділилася багатством свого серця, яке відкрила під час цих днів. Кожна з учасниць наголосила про  важливість молитви у своєму житті, про потребу бути і жити в близькості з Богом.

Організатори та учасниці днів зосередження вдячні Богу за даний їм час благодаті, а сестрам з Львівської спільноти, що на вул. Коперніка за гостинність та допомогу.