Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Напередодні Ювілейного Року Божого Милосердя

 

7 грудня 2015 року у Львівському чернечому домі Сестер Святого Йосипа, що на Коперніка 20/22 відбувся день зосередження для черниць різних згромаджень, які живуть і служать у місті Львові та його околицях.

Духовним опікуном зустрічі був о. Ігор Ґнусь ОР. Він провів зібраним конференцію, яка підсумовувала проголошений Папою Франциском Рік Богопосвяченого життя і впроваджувала у Ювілейний Рік Божого Милосердя. Увазі сестер, зібраних з 5 згромаджень, отець запропонував роздуми про Богопосвячене життя на підставі уставу святого Бенедикта, вчення Томи Аквінського, а також власного чернечого досвіду. Священик підкреслив близькість нашого Бога, який сказав святій Фаустині, що хоче, щоб на образі Милосердного Ісуса був напис: Ісусе, уповаю на Тебе та, щоб усе життя християн було переповнене довірою до їхнього Творця, Содержителя і Відкупителя.

 

Зібрані на зосередженні разом молилися Літургією Годин, адорували утаєного в Пресвятих Дарах Христа. Мали можливість посповідатися, брати участь у Святій Месі, спілкуватися під час обіду та поділитися тим, як Господь діє в їхньому житті.

Проведення такого роду зустрічей передбачено першого понеділка кожного місяця. Наступний день зосередження для сестер відбудеться 4 січня 2016 року.