Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Вігілійна зустріч для старших, хворих та самотніх осіб

 

Як щороку, так і у 2015 році 23 грудня у монастирі Сестер святого Йосифа, який знаходиться у Львові на вулиці Татарбунарській відбулася різдвяна зустріч для хворих, старших та самотніх осіб, яку організувала сестра Ґражина Бохеньська - опікунка хворих.

З допомогою брата Альбертинця Марка і волонтерів прибули 21 особа. Святу Месу для зібраних відправив отець Андрій Нєдзєльський, який також служив у сповідальниці.

Поділитися облатком із старшими особами прибув Львівський Митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький. Разом з Архієпископом при спільному вігілійному столі запрошені складали один одному різдвяні вітання та побажання, співали колядки і дуже раділи, що мають можливість так святкувати. На звершення Архієпископ подарував кожному святковий подарунок.

Тим, які через труднощі зі здоров’ям не прибули на вігілійну зустріч, сестра Ґражина привезла приготовані святкові страви 24 грудня, щоб ніхто з підопічних не був залишений без святкової вечері.

Організатори та опікуни хворих дякують усім задіяним до приготування зустрічі та бажають, щоб Новонароджений Христос обдаровував їх своїм Миром та Любов'ю!