Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Новий Рік розпочатий з Богом

 

Прекрасні зимові дні кінця грудня 2015 і початку 2016 року молодь з Домініканського душпастирства разом з отцем Миколою Лучок ОР та сестрою Августиною Петрук CSSJ проводили разом в горах Карпатах.

 

 

Що могло бути кращим за морозні засніжені і золотаво-сонячні ранки з тихим шумом гірської річки, свіжим повітрям та насиченою у всьому цьому присутністю самого Бога? Час на спільну молитву і спілкування без думки про поспіх та інші невідкладні справи розбудили в серцях кожного прагнення бути тут і тепер. Зібрані піднімалися на вершини гір, долаючи шлях з каміння та слизького замороженого листя під ногами. Часом здавалося, що вже бракне сил, але спільна мандрівка додавала наснаги і витривалості. Великою була радість: «ось і вийшли!». Перед очима відкрились казкові краєвиди засніжених ялин, відблиск сонячного проміння, яке на снігу переливалось усіма фарбами райдуги. Все огортала глибока ТИША... Це надихало на роздуми про сенс життя, в якому долаємо важкий шлях, але варто докласти зусиль, бо в кінці чекає обіцяне Богом щось прекрасне, те, чого: ані вухо не чуло, ані око не бачило, які великі речі приготував Господь тим, які Його люблять... Кожен ділився тим, чим міг, талантом, яким обдарував його Господь: смачно запечена риба, святково прибране приміщення, Свята Меса та спів - все це створювало затишну атмосферу родинного тепла.

Проведений в колі друзів та знайомих час початку Нового Року, де Центром був сам Ісус Христос, залишив у серцях кожного незабутні враження та почуття вдячності Богові та один одному.