Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Тернопільські колядники у гостях в Архієпископа Мечислава Мокшицького

 

4 січня 2016 року молодші представники парафії Божого Милосердя з Тернополя разом зі своїм настоятелем о. Андрієм Малігом та с. Вірою Жук завітали з колядою до Архієпископа Мечислава Мокшицького, який чекав на них у Львові в Митрополичій Курії.

Зустріч розпочалася з екскурсії по будинку курії, яку провів о. Славомір Зелінський. У каплиці зібрані помолилися за пастирів Львівської Архідієцезії та за свою парафіяльну спільноту у Тернополі. Після цього о. Славомір показав гостям бібліотеку та конференційний зал, де на колядників уже чекав Архієпископ Мечислав Мокшицький.

У присутності Його Високопреосвященства діти з неабияким натхненням  виконували колядки польською і українською мовами та віншували.

На завершення зустрічі Архієпископ подякував гостям за коляду і щирі Різдвяні привітання та обдарував їх смачними подарунками.

Перед поверненням додому  юні та завзяті колядники з гучною колядою та віншуваннями завітали також до сестер св. Йосипа, монастир яких знаходиться у Львові на вул. Коперніка 20/22, та прогулятися старими вуличками міста Лева.