Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Бог створив людину на свій образ і подобу.

 

2 березня 2016 року у львівській школі-інтернаті, що на вул. Лисенка відбулося інтеграційне заняття на тему: «Бог створив людину на свій образ і подобу». Зустріч з дітьми та підлітками організували і провели Сестри Святого Йосипа з львівських спільнот, отець Ігор Ґнусь – домініканець та молодь з домініканського душпастирства молоді.

На початку увазі зібраних була запропонована мультимедійна презентація на підставі цікавих фактів з життя мавп. Потім мала місце пізнавально-катехетичка дискусія про теорії виникнення людини, яка звелася до єдиного біблійного твердження, що людину на свій образ і подобу створив Бог. Далі дівчата та хлопці взяти участь в інтелектуальних конкурсах з географії, біології, літератури, математики і релігії. Переможець отримав приз – м’яку іграшку мавпу. А на завершення кожен міг зробити мавпочку з солодких, заздалегідь підготовлених заготовок: оладків, згущеного молока, пластівців і джему.

 

Дане заняття значною мірою було підсумковим, адже відбувався своєрідний контроль знань з попередніх зустрічей. Зібрані мали ще одну можливість вчитися проявляти любов і приймати її від інших.