Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Дні зосередження у Тернополі

 

4-6 березня в м. Тернопіль  при парафії Божого Милосердя, де служать Сестри Святого Йосипа, відбулися дні зосередження для дівчат віком від 16 років.

 

Дівчата прибули з різних місцевостей: Стрий, Сколе, Львів, Жидачів, Пнікут, Тернопіль.

 

Разом зі Св . Марією  Магдалиною зібрані пройшли дорогу навернення, прощення і прийняття Ісуса як свого Спасителя і  Відкупителя.   Під час конференцій о. Петро Франків Conv на прикладі Магдалини відкривав таємницю Божого Милосердя відносно кожної людини. Отець говорив про досвід  Божої Любові в життті Св. Магдалини, прийняття   благодаті  Божої любові в нашому житті.  Підкреслював , що для того, щоб зазнати Боже Милосердя і прощення гріхів потрібно перш за все  бути правдивими відносно себе, змиритися зі своєю слабкістю, визнати  гріховність своєї людської природи. Тільки в Божій присутності ми можемо  формувати свою  людяність. Також священик говорив про те, щоб у своєму житті не зосереджуватись на вадах, але розвивати чесноти, чинити добро і тільки через це ми  зможемо  перемінюватися, зростати в  християнському покликанні до любові.

Під час праці в групах дівчата прикладали багато зусиль для приготування Хресної Дороги і це вдалося їм зробити дійсно глибоко і змістовною.

Радістю для учасниць було те, що могли переживати Святу Месу і Адорацію в костелі Божого Милосердя. Вшанували також реліквії Св. Сестри Фаустини, апостолки Божого Милосердя.

Крім духовного збагачення учасниці цікаво відпочивали, прогулюючись містом. Багато часу мали на взаємопізнання  та  спілкування.

На закінчення спільних днів зосередження, які організувала с. Еріка Дорош CSSJ дівчата, ділячись своїми враженнями, дякували Богові та духовним опікунам за нові  духовні пережиття, за почуття родинності, які відчули під час днях спіільного перебування.