Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Культурний розвиток

 

Діти, які з понеділка по п’ятницю після школи займаються у Світлиці Згромадження Сестер Святого Йосипа, крім виконання домашнього завдання, занять з релігії, поглибленого вивчення української та іноземних мов (англійської, польської) активно культурно збагачуються.

Часто відвідують театри: Львівський національний академічний театр опери та балету, Театр імені Марії Заньковецької, Львівський кінотеатр, який знаходиться на вул. Коперніка.

 

Вихованці разом із с. Віргінією та волонтерками відвідали багато вистав: «Невільник» та «Назар Стодоля» Тараса Шевченка, «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненки,  «Наталка Полтавка» Івана Котляревського та ін.. Директори театрів, на прохання сестри Віргінії – виховательки світлиці, вирішили зробити дітям подарунок і виділили безкоштовні квитки на вистави. Багато дітей, а також їхніх батьків були вперше в театрі. Сестра вихователька вміло та цікаво розповідала їм історію будівництва та архітектури театрів. Діти з захоплення дивились кожну виставу і з величезним бажанням чекають на наступні. За допомогою перегляду цих вистав вихованці не лише культурно розвиваються і формують у собі естетичний смак, а й вивчають українську історію, обряди, звичаї, колорит.

Після однієї з вистав, яка відбувалася у неділю в обідню пору діти пішли до храму Святого Антонія, щоб помолитись та подякувати Богу за добродіїв і за можливість творчо відпочивати та культурно збагачуватися.