Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Майстер-клас з вегетаріанської кухні

 

21 квітня 2016 року до Світлиці Згромадження Сестер Святого Йосипа завітав відомий шеф-кухар львівського вегетеріанського кафе "GREEN" пан Вадим, у якого за плечима великий досвід у справі куховарства.

Він провів для 20 дітей професійний майстер-клас з приготування вишуканих цукерок. Хлопці та дівчата із задоволенням та величезним бажанням займались виготовленням смаколиків. Їм було надзвичайно цікаво слухати розповіді про різноманітні, екслюзивні та рідкісні інгредієнти, з яких вони потім робили солодощі. Пан Вадим вміло та весело працював з дітьми. В кінці продуктивного та натхненого приготування всі разом спілкувались за чаюванням. Діти проявляли свою ерудованість та допитливість, ставивши багато цікавих запитань шеф-кухарю. Також пан Вадим розповідав зібраним про користь кожного з використовуваних ними під час майстер-класу продуктів, їхню енергетичну цінність для людського організму та про походження й історію кожного з видів спільно виготовлених солодощів.

 

На завершення діти разом з шеф-кухарем та с. Віргінією CSSJ пішли на подвір'я монастиря, де весело грали різні ігри: бадмінтон, теніс, вибивного. Всім дуже сподобалось. Діти запросили пана Вадима на ще одну зустріч.