Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Інтеграційне заняття у львівській школі-інтернат під девізом „Часом буває навпаки»

 

6 квітня 2016 року хлопців та дівчат львівської школи-інтернат, приміщення якої раніше були материнським домом Згромадження Сестер Святого Йосипа, відвідали молодь Домініканського душпастирства з отцем Ігорем ОР та Сестрами Теоною CSSJ та Августиною CSSJ.

 

Волонтери приходили до учнів, щоб провести інтеграційне заняття, яке складалося з візуальної розповіді про цікаві факти з життя свиней, рухливих ігор з використанням води, виготовленням канапки у вигляді свинки. На занятті священик разом з присутніми пригадували перші п’ять заповідей, які закріплювали спеціально підготовленими ребусами та віршами. Організатори, поєднуючи факти про свиню та Божі Заповіді мали на меті показати, що на одну і ту ж річ, маючи неповний образ, можна дивитися «навпаки». Свиню часто вважають нечистою твариною наприклад через те, що полюбляє перебувати у болоті, чи у воді, не знаючи, що цієї процедури тварина потребує для охолодження тіла, адже свиня не має потових залоз. Божі Заповіді можна трактувати як перелік заборон, а не як дороговказ до щасливого життя.

Після завершення заняття організатори залишалися на коротку бесіду-підсумок. Вони зауважили позитивні моменти заняття – діти один-одному передають інформацію про заняття, а побачивши молодь, отця та сестер з зацікавленням запитують, про що сьогодні розмовлятимемо. Звернули теж увагу на справи, які ще варто доопрацювати – напр. – організаторам варто під час заняття знаходитися між дітьми, що допомагає підтримувати дисципліну та сприяє зближенню з ними.