Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Багатогранна зустріч

 

20 квітня цього року вкотре молодь Домініканського душпастирства у Львові з отцем Ігорем Гнюс та Сестрами Теоною та Августиною зі Згромадження Сестер Святого Йосипа відвідали дітей та підлітків зі школи-інтернат, яка розташована у Львові на вул. Лисенка.

 

Зустріч можна було назвати багатогранною. Увазі дівчат та хлопців були запропоновані: мультимедійна презентація з цікавими фактами про курей, образна катехеза про 5,6,7,8,9,10 Заповіді Божі та ребуси для закріплення катехези. Після інтелектуальної частини заняття, організатори підготували для дітей ігри пов’язані з життям свійської птиці, напр.,: «Допоможи курочці посортувати крупи», «Проведи курчатко по лабіринту», «Зроби курку більш пернатою». Четверо старшокласниць з допомогою організаторів професійно розписали великодні пряники кольоровою глазур’ю, а потім почастували ними усіх присутніх на занятті.

Молодші діти зі школи-інтернату часто запитують організаторів: «А ти, ще прийдеш?». Сказані дітьми такі слова справляють велику радість для організаторів і додають бажання ділитися любов’ю та присвячувати час для потребуючих.