Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Не жахайтеся! ... Він воскрес!

 

Такою була тема молитовного біблійного зосередження для жіночої молоді, яке відбувалося 22-23 квітня цього року у львівському монастирі Сестер Святого Йосипа, який знаходиться на вул. Коперніка 20/22.

Організаторами зустрічі були сестри з львівських спільнот на вул. Коперніка та вул. Самчука.

 

Зосередження розпочиналося бесідою з психологом Евою Дядош, яка підготувала для зібраних мультимедійну конференцію про страхи та тривогу, а також про методи, якими можна осягнути внутрішню свободу.

Увесь суботній день був присвячений читанню, медитації, молитві Словом Божим з Євангелії від Марка про Христове Воскресіння, спогляданню Живого Бога, виставленого у Пресвятих Дарах та особистому діленню тим, що Господь відкрив під час перебування з Ним в атмосфері тиші і зовнішньої мовчанки. Дівчата мали також можливість приступити до таїнства Сповіді, щоб під час Євхаристії, яку відправив домініканець о. Ігор Гнюс,  могти прийняти Ісуса до свого серця.

Учасницями зосередження були дівчата з обох католицьких обрядів – східного та західного. Незважаючи на те, що у латинській Церкві свято Воскресіння Господнього вірні відзначали 5 тижнів тому, а вірні візантійського обряду святкуватимуть за тиждень кожен у запропонованому фрагменті Мк 16. 1-14 міг почути слова Доброї Новини про те, що Ісус Назарянин, який був розіп’ятий і воскрес є більший за хрест і смерть та своїм життям дарує людям свободу і дар нового життя.

Сестри запросили дівчат на наступне зосередження, проведення якого передбачене на 1-3 липня 2016 року у Брюховичах в реколекційному будинку отців Паллотинів.