Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Нудьга та відхід від свого покликання

 

Так звучала тема останнього в цьому навчальному році спільного дня зосередження для монахинь львівського деканату, які 2 травня ц. р. зібралися у львівському монастирі Сестер Святого Йосипа  на вул. Коперніка 20/22.

Духовним наставником зустрічі був отець Ігор Гнюс – домініканець зі Львова, який під час конференції розгорнув питання нудьги (acedia) і те, в який спосіб даний стан може появлятися у житті Богопосвяченої особи, а також вів мову про причини відходу від свого покликання людей, які обіцяли Господу присвятитися виключно Йому. Ці питання були поглиблені під час дискусії на завершення зустрічі. Всі мали можливість поділитися переживанням нудьги у своєму житті та тим, що допомагає вийти із даної хвороби душі. Зібрані на зосередженні сестри теж могли лікувати душу, приступаючи до Таїнства Сповіді та беручи участь у Святій Месі. Планом дня зосередження було передбачена особиста молитва перед Христом утаєним у Пресвятих Дарах, Літургія Годин та Полудневі молитви.

Дане зосередження не передбачало стислого мовчання, тому під час обіду сестри і отець ділилися історичними спогадами про співсестер і співбратів, які зазнали переслідувань Радянською владою і заради вірності Христові не щадили сили, здоров'я і власного життя.