Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Ні дощ, ні сніг, відпочинку завадити не зміг

 

6-10 травня 2016 року молодь Домініканського душпастирства зі Львова, сестри Святого Йосипа – с. Августина і с. Теона, на чолі з отцями Ордену Проповідників о. Якубом та о. Миколою побували у мальовничій карпатській місцевості Ясіня.

 

Незважаючи на змінну погоду, бо і падав дощ, і був сніг, а поміж тим світило сонце, зібраним відпочивальникам вдалося насолоджуватися Божу близькістю у навколишньому свіжо-зеленому середовищі, глибоко відчути присутність живого і діяльного Господа під час спільних та індивідуальних молитов у місцевому парафіяльному храмі Святих Апостолів Петра і Павла, радіти з можливості провести час у колі друзів.

Молодь, сестри та отці ділилися на невеличкі групки і планували відпочинок відповідно до прагнень і можливостей: одні ходили високо в гори, де сніг сягав до колін, інші здобували менші вершини, ще інші чекали, аж сонце їм товаришуватиме і тоді виходили у похід. Гуртувалися, щоб приготувати їжу та прибрати. Вечорами адорували Христа утаєного у Пресвятих Дарах та молилися один за одного. Також тренували свою пам’ять інтелектуальними іграми, які супроводжувалися сміхом та дотепними коментарями.