Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Оголошення нової Настоятельки та Ради Делегатури

11 червня 2016 року відбулося оголошення нової Ради Української Делегатури Згромадження Сестер Святого Йосипа. Генеральна настоятелька с. Яна Пшетак у присутності сестри вікарії Ванди Матисік та численно зібраних на цій урочистості сестер подякувала сестрам з попередньої Ради за добру співпрацю і турботу про довірені їм сестри. Особливо дякувала за те, що сліди, які на цій землі залишили Отець Зиґмунд Гораздовський – Засновник Згромадження і сестри-попередниці є видимими і тепер через життя і служіння черниць.

Потім був зачитаний декрет, яким призначено:

 

с. М. Тобіашу Сємек – Настоятелькою Делегатури,

с. М. Грету Кацере – Радною Делегатури,

с. М. Тетяну Матійчук – Радною Делегатури .

Генеральна настоятелька скерувала також слова вдячності за різноманітні старання та труд внесені у розвиток Української Делегатури до с. М. Антонетти Соліло.

Черниці Делегатури з радістю прийняли нову Раду, виражаючи покірність, єдність і готовність співпрацювати, а також запевнили про неустанну молитву за новообрану Раду.

Сестра Тобіаша від імені Ради Делегатури подякувала Генеральній настоятельці та всьому Згромадженню за довіру, а сестер просила про молитовну підтримку у їхньому служінні, щоб могти віддано і ревно виконувати Божу волю.

На дану урочистість для розважання було обрано біблійний текст з Євангелія від Йо 21, 15-19. Генеральна настоятелька, коментуючи біблійний фрагмент, звернула увагу сестер на слово «більше», яке повинно динамізувати кожну монахиню бути даром для Господа та спасінні братів і сестер. Генеральна настоятелька ввірила усіх сестер Делегатури опіці Непорочної Діви Марії, святого Йосипа та святого Зигмунда, просячи Бога, щоб через заступництво цих покровителів сестри великодушно реалізували покликання та щоб кожна людина, з якою вони зустрічаються відчувала, що є любленою Всевишнім.

В урочистій Євхаристії, яку відправляв о. Пьотр Бжескі – Ректор Львівської Вищої Духовної Семінарії, зібрані молилися про всі необхідні благодаті для сестер які виконували служіння Ради Делегатури, які його виконуватимуть, про благодать святості для кожної сестри та про дар нових покликань до чернецтва. Під час проповіді священик нагодошував на тому, що богопосвячена особа має особливу благодать об’являти Божу любов у світі. Через призму  її слів і  вчинків у людей формується бачення Згромадження, Церкви, Бога. Саме із єдності з Господом черниця черпає силу служіння і свідчення про Бога.

У атмосфері сестринської єдності, родинності і радості обідом завершилася святкова церемонія.