Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Паломництво до Матері Божої Бердичівської

 

 

Ось і пройшов Богом даний час реколекційних пригод у дорозі – паломництва до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Бердичівської.

 

"ДЕ ГРІХ - ТАМ МИЛОСЕРДЯ". Під таким гаслом  з 11 по 16 липня 2016 року відбулося ХХV  Ювілейне Подільське Паломництво  Хмельницький – Бердичів, в якому взяли участь і сестри зі згромадження Св. Йосипа: с. Святослава, с. Ярослава та с. Ольга. Всього-на-всього 200 кілометрів протягом 6 днів, але здобуто багато нового досвіду через проживання у нещоденних умовах, особливе спілкування з ближніми – Христовими учнями, отримання надзвичайних Господніх благодатей. Паломники відвідали і дали свідчення своєї віри таким великим містам як Красилів, Старокостянтинів, Остропіль, Любар, Іванопіль.

З 13 по 16 липня 2016 року відбулося 24 Францисканське паломництво Шепетівка-Бердичів під гаслом "Маріє, Мати Милосердя, молись за нас". Падомники, серед яких було 20 священиків та семінаристів, 16 сестер-монахинь, втім  с. Антоніна, с. Терезіана, с. Назарія та с. Еліза зі Згромадження Сестер Святого Йосипа та 568 мирян  різного віку та статусу пройшли 126 км в атмосфері молитви, щоб віддати шану Пресвятій Богородиці у бердичівській іконі. Спека та втома не були для паломників перешкодою, адже кожен мав у своєму серці велике прагнення занести Діві Марії свої подяки, прохання та перепрошення.

Усі зібрані з різних паломництв – Хмельницький-Бердичів, Житомир-Бердичів, Київ-Бердичів..., просячи Богородицю про заступництво і опіку, молили Господа  про благодаті потрібні їхнім родинам та всій нашій Батьківщині.