Get Adobe Flash player
Головна сторінка

«СТЕЖКАМИ ВЛАСНОГО СЕРЦЯ»

 

 

14-15 жовтня 2016 року Сестри Святого Йосипа, а саме -  с. Марлена, с. Віра і с. Блажея приготували для учасниць днів зосередження духовну мандрівку «стежками власного серця». Зустріч відбулася у м. Тернопіль.

 

В основу програми було покладено притчу «Про милосердну любов батька» з Євангелії св. Луки 15,11-32 та Заповідь любові. Цю тему яскраво і доступно опрацював, оновив і пристосував о. Ростислав Печенюк OFM, намагаючись в доступний спосіб пояснити дівчатам зібраним на молитовній зустрічі, як розпізнавати та долати різноманітні духовні труднощі на дорозі до справжнього щастя.

Молитовні роздуми, читання Святого Письма, спільні дискусії і обговорення життєвого досвіду поєднувалися з веселими іграми, новими знайомствами та пізнанням самих себе. Все разом злучалося в єдине таїнством Євхаристії та літургійних молитов на Бревіарії. Зосереджене споглядання Божого Слова переходило у радість спілкування, творчості, жартів, сміху, змагань і взаємопідтримки – і знову поверталося до зосередженого вечірнього чування перед Пресвятими Дарами.

Що було з найважливішим? З чим кожна з учасниць повернулася з цієї зустрічі? Це, безумовно, відкриття наново відомої істини про те, що Святий Дух наповнює нас і ми повинні дбати про те, щоб не втратити дружбу з Богом Отцем, дбати про щирість в наших відносинах з Ним, не боятися Його, адже ми є народженими для Неба.

По відношенню до ближніх – вчитися безкорисливої любові та набувати вміння говорити про тих, кого немає поряд з нами, так як би вони були у цей момент поряд; вчитися того, що моя любов завжди має бути скерованою до Бога. Адже кожен з нас для Господа є незвичайною, улюбленою, потрібною і коханою дитиною.