Get Adobe Flash player
Головна сторінка

День зосередження для білянок

 

 

 

З 27 по 28 жовтня в монастирі Сестер в Старокостянтинові на Хмельниччині відбувалися дні зосередження для т.з. Білянок – дівчаток Літургійного служіння вівтаря. У зустрічі взяло участь 12 дівчат. Дні зосередження приготувала і провела сестра Оттона Пєтрух.

 

 

Зустріч розпочалася в храмі молитвою розарія та св. Месою. Потім учасниці прийшли до монастиря сестер, де на них чекала с. Еґідія Коркош з вечерею. Після вечері відбулося введення в тему зосередження, пов’язану з закінченням року Милосердя: «Як я проявляю милосердя у щоденному житті». Мотивом стали слова взяті з Євангелії «Цар відповість і промовить до них: По-правді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили» (Матвія 25,40). Після введення відбувся веселий вечір, а на закінчення дня – спільна молитва.

Другий день розпочався ранковою молитвою псалмами. Потім була катехеза про Боже Милосердя (Мт 25, 37-40), розважання про марнотратного сина і про загублену вівцю. У малих групах учасниці аналізували притчі, відносили Боже слово до свого життя і готували тематичні інсценізації. Після обіду продовження дня зосередження – розважання про Милосердя, яке проявилося в житті Засновника Згромадження Святого Зигмунда Гораздовського, а також сестри Граціани Кушіни. День зосередження закінчився в каплиці молитвою Коронки до Божого Милосердя о 15.00 і вшануванням реліквій Отця Зигмунда.

Богу подяка за цей час благодаті!