Get Adobe Flash player
Головна сторінка

«Дружба»

 

Сестра Віра розповідає:

«У днях зосередження взяли участь 17 дівчат зі Львова, Львівської та Тернопільської областей.

«Дружба» - такою була тема цих днів. В житті кожного з нас не раз трапляється так, що через свою недбалість, слабкість та через різні ситуації почуваємося загубленими та втрачаємо своїх друзів, а основне – віддаляємося від Господа Бога. В цих днях ми намагалися поглянути на свої вчинки очима, які не засуджують, а люблять; спробували «назвати на ім’я» захворювання наших очей та душі та намагалися віднайти шляхи та ліки на вихід з тенет цієї хвороби.

Дівчата були учасниками спільних молитов та колядування, мали час на особисту молитву, Святу Літургію, була можливість приступити до Святої Тайни Покаяння, вислухати конференції та досвідчити радості бути разом та творити спільноту/ Окрім того був час на веселі вечори та спільні забави.

Цікавою для усіх стала екскурсія, яку очолив о. Рафал Зборовський Катедрою Успіння Пресвятої Діви Марії. Учасники побували у підземеллі кафедрального собору, були на вежі-дзвіниці, з трьома великими дзвонами та прекрасною панорамою центральної частини міста, мали змогу поглянути на органи (оригінальний музичний інструмент з багатьма пищалками та педалями, які творять одне ціле) та побачити як вони працювали в давнину, і що змінилося тепер.

Наступним місцем мандрівки вулицями міста Лева був монастир Сестер Святого Йосипа, що знаходиться по вул. Татарбунарській. Там була змога поколядувати разом з сестрами даної спільноти, почути розповіді сестер про те, чим вони займаються; про дітей та старших, які відвідують цей монастир. Окрім того був час на радощі та жарти, цікаву розмову та смачний частунок з сестрами.

За всі ті ласки і дари, які отримали ми всі, Господи, з Твоєї Батьківської руки, будь прославлений сьогодні, завтра і завжди! Амінь».