Get Adobe Flash player
Головна сторінка

День Захисту Життя в Кам’янці-Подільському

У своєму пастирському зверненні з нагоди Дня Захисту Життя єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, написав: «Святий Зигмунд був присутнім всюди, куди його приводив стривожений поклик людей, яким він старався допомогти. Визнаний після смерті “справжнім монахом, хоч і не складав окремих обітниць”, за свою повну відданість Христові убогому, чистому та слухняному, він залишається для всіх привілейованим свідком Божого милосердя. (…) Приклад цього захисника людського життя та гідності людини може бути для нас сьогодні світлом і джерелом надії. Не втомлюйтесь чинити добро (пор. 2 Сол 3, 13) — виявляти милосердя до ближніх молитвою, духовною жертвою і вчинками любові».

На початку зустрічі були урочисто внесені реліквії св. Зигмунда Гораздовського. Сестри Святого Йосипа ознайомили учасників зустрічі з біографією, духовністю та діяльністю святого під час конференції та зустрічі у групах.

Особливим пунктом у Дні захисту життя став молебень Хресної Дороги. Під час роздумів над стояннями лунали особисті свідчення учасників, які показали присутність Бога та Його всемогутність в  житті людей.

Владика Леон Дубравський очолив урочисту Євхаристію, заохочуючи вірних до ревної молитви за родини та захисту людського життя від моменту зачаття аж до природної смерті. Разом із єпископом співслужили о. Роман Тваруґ, о. Роман Казьмєрчак, о. Анатолій Оріховський, о. Станіслав Завальський, о. Ярослав Межибівський, о. Олександр Бурмістров та о. Богдан Савицький ОМІ.

Після Святої Меси відбулося вшанування реліквій св. Зигмунда Гораздовського, а також зустріч для молоді та праця в групах, під час якої учасники мали змогу глибше пізнати святого.

Згодом розпочалася адорація Пресвятих Дарів, що тривала всю ніч. День Захисту Життя закінчився вранішньою недільною Євхаристією.

В публікації використані фотографії та матеріали CREDO: http://www.credo-ua.org/2017/03/175311

Джерело: CREDO Джерело: CREDO