Get Adobe Flash player
Головна сторінка

День відкритих дверей

9 травня 2017 року двері монастиря сестер Св. Йосипа в Любарі відчинилися для бажаючих поглянути як же ж живуть сестри монахині, що роблять, де відпочивають. Невеличка група молодих людей, які вже не перший раз переступають поріг дому сестер юзефіток,  вперше завітали в межі «кляузури» - частини монастиря, в яку можуть заходити лише Сестри.

 

Разом з настоятелем парафіяльного храму о. Віталієм Умінським та сестрами Св. Йосипа – с. Гретою, с. Фабіольою та с. Ольгою дівчата та хлопці на протязі дня роздумували над таємницею і важливістю покликання до священства та монашества, а також мали змогу взяти участь у молитві Літургії Годин, молячись Утреню. Переходячи від кімнати до кімнати, молодь зауважила, що «сестри живуть так само як звичайні люди, тільки дуже «просто».

Згодом сестри представили невеличкі майстер-класи з виготовлення літургійної білизни та укладання квітів, в яких охочі могли теж взяти участь. Найцікавішим моментом стала можливість одягнути монаший та священичий одяг, щоб спробувати і відчути (звичайно ж по-дитячому) – «як це ж бути сестрою та ксьондзом?».

Після смачного обіду всі разом вирушили на Службу Божу до храму у с. Краснопіль, щоб там спільно молитися про відновлення костелу та про нові покликання до священства та монашества.

На закінчення дня була можливість переглянули мультимедіальну презентацію про Згромадження Сестер Святого Йосипа та його засновника Св. Зигмунда Гораздовського, після чого з радістю та новими враженнями діти повернулися до своїх домівок.

Сестра Ольга Палій