Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Дотик Бога

Так звучала тема молитовного нічного чування для молоді у Львові. Зібралося чимало бажаючих зустрітися з живим і діяльним Господом. Молодь зі Львова, з Шепетівки, з Тернополя та Стрия прибула до монастиря Сестер Святого Йосипа, який знаходиться у Львові на вул. Коперника 20/22,  щоб свідомо пережити ніч на молитві, дозволити Богові, щоб Він об’являвся та діяв у їхньому житті та через них.

 

Програмою нічного чування було передбачено: конференція, особисті свідчення «Відчуття дотику Бога», заступницька молитва та прослава Господа, можливість приступити до таїнства Примирення, Євхаристія, коротка перерва на чай, особиста адорація Ісуса у Пресвятих Дарах, а на завершення Розарій з Акафістом.

В організацію молитви були задіяні о. Якуб Ґонцяж ОР, с. Теона, с. Тадея та с. Августина зі Згромадження Святого Йосипа, а також Львівська молодь.

Однією з провідних цілей цієї зустрічі була молитва прослави Ісуса за дар Богопосвяченого життя, прохання про духовну віднову кожної Сестри Святого Йосипа та про нові святі покликання до цієї ж чернечої родини.

Після завершення нічного чування молодь висловлювала  сестрам  вдячності за створену можливість нічної молитви та запитувала, коли буде наступна.