Get Adobe Flash player
Головна сторінка

«Хвала Богу за все»

В останню неділю травня у Тернопільській парафії діти та молодь, у відповідний до цього день, мали змогу спільно провести час разом з Ісусом та в колі своїх друзів, з котрими протягом року відвідували катехези при парафії. І так...

«Хвала Богу за все» - саме такі слова лунали з уст дітлахів та молоді підчас подячної Святої Меси, котра відбулася 28 травня 2017 року у храмі Милосердя Божого, що у місті Тернопіль.

Це був час і місце, де діти разом зі своїми батьками мали змогу виразити свою подяку за отримані ласки протягом цілого як катехетичного, так і шкільного​ року. Після закінчення Служби Божої діти і молодь отримали свідоцтва з катехези на закінчення року. Основною думкою, з якою діти вийшли з храму, була: «від зустрічей з Ісусом на Святій Літургії канікул не має».

У понеділок 29 травня​ 2017 р. відбулася зустріч наймолодших віком від 5 до 8 років. Ця зустріч відбувалася при храмі Милосердя Божого і була присвячена темі: «Господь – мій добрий Пастир». Цього дня на малечу чекала Біблійна історія та катехеза «про доброго Пастиря», майстер-клас «маленька овечка», відвідини сестер у монастирі (де всі разом молилися до Божого Милосердя у намірах запропонованих учасниками цієї зустрічі), ласощі та «веселі старти на повітрі».  Все це вдалося зреалізувати завдяки допомозі та співпраці матерів – п. Наталії Лазорко, п. Марії Ковельської та Сестер Святого Йосипа.

Наступного дня у вівторок 30 травня, старші школярі 4-6 класів разом з о. Андрієм Малігом, о. Мар’яном Музика та Сестрами Святого Йосипа відвідали Збаразький замок та його околиці. Окрім того, скориставшись гостинністю братів францисканців, відвідали костел святого Антонія, спільно молилися молитвою на Розарії. Чудовий день закінчився смачненьким почастунок при вогнищі.

Ну і врешті – субота 3 червня, де в переддень Зіслання Святого Духа, молодь зустрілася у монастирі Сестер Святого Йосипа на спільній Адорації Пресвятих Дарів та Святій Месі, на котрій о. Мар’ян Музика у своїй проповіді, керуючи своє слово до молоді, звернув увагу на молитву у їхньому житті, на те як важливо є читати та роздумувати над Святим Письмом та наголосив на тому, якою важливою є співпраця зі Святим Духом в розпізнанні свого покликання... суботній вечір закінчився солодким почастунком та цікавою розмовою при горняті чаю.