Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Зі Святим Йосипом до Ченстохови і Кракова


Богові дякуємо за те, що дозволив нам зреалізувати наші кількалітні мрії. Віримо, що випросив нам цю ласку Святий Йосип.

Паломництво нашої Молитовної Групи Святого Йосипа зі Старокостянтинова очолив о. Станіслав Манський OFMCap та с. Оттона Пєтрух CSSJ, її аніматор.

 

До Ченстохови ми прибули ввечері 24 травня. Там нас гостинно привітали і прийняли до свого дому наші Сестри на чолі з с. Тересілльою Зьобер CSSJ, яка є головним аніматором Молитовних Груп Святого Йосипа. Після смачної вечері ми взяли участь у т.зв. Апелі Ясногорському, де представляли наші молитви Ченстоховській Мадонні. Другий день нашого паломництва ми розпочали Святою Месою в каплиці перед чудотворним образом Матері Божої. Потім пройшли Хресною Дорогою на Валах, і багато, багато молилися. Згодом с. Тересілля показала нам найважливіші місця та історичні пам'ятки Ясної Гори. Після обіду виїхали до Кракова, де в генеральному домі на нас з відкритим серцем вже чекали Сестри.

Наступний день, 26 травня, був днем паломництва до Милосердного Ісуса в Лагевніках. Це був прекрасний день, благословенний час, сповнений благодаті і молитви. Увечері на нас знову чекали Сестри зі смачною вечерею.

Неділю – останній день нашої подорожі, зрештою як і кожний день, ми почали з молитви та Святої Літургії, а потім вирушили на Старе Місто, щоб побачити Королівський Замок, Ринок, Маріацький храм та храм святих Петра і Павла. Після обіду і сердечного прощання з Сестрами ми вирушили назад до України, багаті враженнями та наповнені Божим Духом.

Нехай буде прославлений Бог за цей час благодаті, перебування у спільноті та відкриті серця наших Сестер!

Сестра Оттона, аніматор Групи в Старокостянтинові

Дякую Богу за чудові  дні такого духовного збагачення. насиченої і глибокої спільної молитви, за радість спілкування у спільноті. Це величезна Божа благодать побувати спільнотою у Святих місцях і повністю, як дитина, довіритись Богу, дозволити доторкнутись Його Любові, Милосердю до найглибших куточків душі. Дякую і любій сестричці Оттоні і всім Сестрам згромадження Св. Йосипа  і Отцю Станіславу за прекрасну організацію нашого паломництва!!! Хай Благословить Вам Бог у Вашій праці і  допоможе і надалі дарувати людям таку велику духовну радість!!!

Учасниця паломництва

Слава Ісусу Христу! Люба сестро хочу Вам щиро подякувати за таке змістовне і прекрасне паломництво, яке ви нам організували до таких величних і прекрасних святинь. Це було неймовірно, просто не вистачає слів, якими можна все сказати, все побачене і відчуте  ще більше доказує, що Бог мене любить, а наш тато Святий Йосип провадив за руку чудовими святинями, йому слава і подяка. Сестрам, які приймали як своїх дітей, низький уклін і дяка, молюсь за Вас і ще раз щиро дякую!!!

Учасниця паломництва


Дякую Богу за здійснення паломництва до Ченстохови, до костелу Божого Милосердя в Лагевніках та до Санктуарія Папи Йоана Павла ll! Бажаю натхнення та Божого благословення організатору поїздки с. Оттоні, духовному провіднику о. Станіславу Манському! Я ще ніколи в житті так ревно не молилася! Відчувала тепло, спокій на душі, чулася дитям! Дякую Богу за отримані милості, за незабутні враження! Сердечна подяка сестрам св. Йосипа!!!

Учасниця паломництва