Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Святкування Срібного Ювілею Любарської спільноти

 

В неділю 21 жовтня ц.р. у містечку Любар на Житомирщині відбулося святкування 25-ліття заснування спільноти та діяльності Сестер Святого Йосипа.

Саме чверть століття тому о. Станіслав Широкорадюк OFM, колишній настоятель парафії в Полонному і теперішній Єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії, показав Сестрам кілька парафій в Житомирській області, пропонуючи різні місця для їхнього служіння на цій землі.

Любар мабуть був одним з найбідніших місць – храм у плачевному стані, який перетворили спершу на в’язницю, а згодом на склад сміття, невеличка громада вірних та складні умови життя… По-людськи жодних перспектив розвитку… Люди просили: »Дайте нам Сестер!» Згромадження прийняло пропозицію і дві Сестри Святого Йосипа – Сестра Ґеновефа Раґан і Сестра Тобіаша Сємек почали своє служіння у новій парафії.

Сьогодні в Любарі багато радості та вдячності Богові та Сестрам за справу любові і милосердя, за свідчення віри і виховання нових поколінь в дусі християнських цінностей.

Урочисту Літургію в храмі святого Архангела Михаїла та святого Домініка очолив Його Преосвященство єпископ Києво-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький, проповідь виголосив єпископ Станіслав Широкорадюк. Співслужили з ними о. Юзеф Ліпецький, попередній настоятель та о. Віталій Умінський теперішній настоятель Любарської парафії та о. Славомир Зелінський OFMConv зі Львова.  На святкування прибули Сестри з різних спільнот в Україні на чолі з Настоятелькою Української Делегатури Сестрою Тобіашою Сємек та Сестрою Йоаннес Мазуркевич, генеральною радною з Кракова.

Парафіяни прекрасно приготували почастунок та артистичну програму для Сестер та всіх запрошених гостей.

БОГУ НЕХАЙ БУДЕ ПОДЯКА ЗА ВСЕ ДОБРО!


https://www.youtube.com/watch?v=ifJ8GdqG9-4