Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Новини зі Старокостянтинова

 

 

 

В днях 26-28 жовтня та 2-4 листопада ц.р. при храмі Св. Йоана Хрестителя в м. Старокостянтинів Хмельницької обл. відбулися реколекції для дітей та підлітків.

 

Провідною темою зустрічі для дітей (26-28 жовтня) була: «Віра, надія, любов в житті Марії та в моєму житті». Разом з Марією діти поглиблювали своє духовне світобачення. Проявляли креативність та творчі здібності під час різних розваг на протязі дня. Додатково кожна дитина могла підкріпити свої духовні сили, користаючи з ліків і ласощів Слова Божого в «духовній аптеці». На кінець реколекцій дітки організували в парафії виставу своїх малюнків про таємниці святого Розарія.

Усі учасники раділи спільним перебуванням, а дитячі серця були сповнені вдячності усім організаторам та аніматорам за  час зустрічі та  молитви.

Свої реколекції (2-4 листопада) підлітки переживали під назвою «Екологія серця». Першого дня ми захоплювались красою людини, Божого творіння. Говорили про те, що краса людини починається з її серця. Читаючи Слово Боже, відкривали таємницю людського серця. Наступного дня молоді люди задумувались над питанням: «Чому важливо дбати про чистоту серця. Що робити для цього, щоб зберігати чистоту серця?» Кожен учасник мав можливість зустрітися з люблячою Особою Ісуса під час таїнства Сповіді, Св. Меси, Адорації.

Також в цих днях ми творили  спільноту єдності і радості  під час розваг, перегляду фільму, за столом смачненької їжі.  Багато задоволення учасники отримали від взаємного спілкування .

Підсумком реколекцій була сценка , яку молодь представила  прихожанам нашої парафії, даючи свідоцтво безмежній Божій любові  до кожної людини.

Богу подяка за чудових дітей і молодь нашої парафії і за цей прекрасний час.

Сестра Еріка Дорош CSSJ