Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Любарські святкування


 

Ось як в Любарі на Житомирщині вібувалося святкування Христового Різдва...

 

Різдвяна зустріч з дітьми відбулася в монастирі Сестер святого Йосипа  в Любарі. На початок, після короткої молитви, яку провів отець настоятель Віталій Умінський, усі традиційно поділилися облатком, обмінюючись сердечними побажаннями. Після чого усіх чекали веселі конкурси, які приготувала с. Назарія. Кожен, у таємному жеребкуванні, отримав святого покровителя на новий рік. Діти частувалися чаєм із солодощами, які раніше «заколядували» відвідуючи доми парафіян.

На закінчення діти взяли участь у Службі Божій, під час якої прославляли Бога співом колядок.

Зустріч з працівниками Карітасу.

Директор ДБФ "Карітас-Спес" о. Віталій Умінський звершив Святу Месу, під час якої ми спільно дякували за благодаті отримані від початку навчального року:  за Божі ласки, за співпрацю, за людей, яких зустріли, за можливість в кожному з них бачити нашого Господа.

Після Літургії присутні молилися перед Любарською Чудотворною іконою. Подальша зустріч відбувалась в монастирі Сестер Св. Йосипа. Для працівників Любарського Центру св. Йосипа о. Віталій виголосив конференцію, а також, згідно з нашими славними різдвяними традиціями, відбулося ділення оплатком і дружнє спілкування. Не обійшлося і без креативної складової – усі присутні власноруч створювали вертеп...

Спільне колядування групи святого Йосипа та парафіяльного хору відбулося в монастирі Сестер святого Йосипа  в Любарі. На початок, після короткої молитви, яку провів отець настоятель Віталій Умінський, усі традиційно поділилися облатком, обмінюючись сердечними побажаннями. Після чого відбувся конкурс «відгадай колядку» , після чого всіх чекала несподіванка – «новорічне передбачення» для кожного учасника. О. Віталій діставав із чарівного мішечка передбачення на  наступний рік. Так ми вже дізналися про те, хто допомагатиме с. Кароліні при декораціях у храмі, а хто буде організовувати спільну молитву у своїй родині і т.д. А на закінчення кожний отримав пропозицію місця, яке має зайняти у вертепі.

Сестра Кароліна