Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Зустріч родин Сестер в Шепетівці

 

В суботу 6 квітня ц.р. в місті Шепетівці відбулася зустріч батьків та родин Сестер Святого Йосипа. В ній взяли участь також  члени шепетівської Молитовної Групи Св. Йосипа.

 

Темою дня стали розважання про нашого небесного Покровителя Святого Йосипа, чесноти якого учасники роздумували, вдивляючись в ікону Redemptoris Custos. Звершив Святу Месу та проголосив конференцію о. Ярослав Машталяр OFM, настоятель парафії Воздвиження Святого Хреста в Шепетівці. Під час Хресної Дорого при кожному стоянні всі молилися в особливий спосіб за визначених сестер Української Делегатури (див. фото нижче).

А ввечері учасники зустрічі ділилися радістю та дарами, якими Добрий Бог нас щедро обдарував.

Сестра Ґрета Кацере CSSJ

День пройшов  в дуже теплій сімейній обстановці. Спільна молитва до Святого Покровителя, конференція, яку очолив настоятель парафії, Свята Літургія, Хресна дорога, під час якої молились за всіх сестер Згромадження Святого Йосипа нашої Делегатури, роздуми над Іконою Святого Йосипа підготовленою сестрою Фабіолею Стружевською зворушили в наших серцях піднесення і розуміння особливого значення батька в сім’ї на прикладі Святого обручника Діви Марії та Опікуна Сина Божого, а особливо в рік вшанування Божого Сімейства. Багато зусиль для проведення такого гарного дня доклали сестри дому на чолі з настоятелькою сестрою Марленою Куц, а також зусиллям Радної Делегатури с. Грети Кацере. Приватні бесіди з рідними сестер під час частування зворушили наші серця, а світлини будуть нагадувати нам про таку теплу зустріч.

СВЯТИЙ ЙОСИПЕ, МОЛИМОСЯ, ЩОБ ТИ І НАДАЛІ ОГОРТАВ СВОЄЮ ОПІКОЮ ТИХ, ХТО НАЗАВЖДИ ОБРАВ  ДЛЯ СЕБЕ ГАСЛО: «СЕРЦЕ З БОГОМ - РУКИ В ПРАЦІ», А ТАКОЖ ЧЛЕНІВ ЇХНІХ РОДИН.

Члени Групи Святого Йосипа