Get Adobe Flash player
Головна сторінка

ДІТИ НА ХРЕСНІЙ ДОРОЗІ ІСУСА ХРИСТА

 

Хресна  Дорога, яку Ісус Христос пройшов на Голгофу, де був розп’ятий на хресті, віддавши життя заради спасіння усього  людства. Разом з Христом пройшли цей шлях діти з шепетівської парафії Воздвиження Святого Хреста у Вербну неділю 14 квітня 2019 року, які показали парафіянам співану Хресну Дорогу зі сценами стоянь в пантомімі.

 

Діти, учасники дійства, мали змогу духовно пройти дорогою Ісуса  Христа та відчути пережиті Ним страждання і біль за гріхи наші. Вони  дуже серйозно готувались до цього. Залучились і батьки, які допомагали виготовляти костюми, проводити репетиції.

Дуже вразили слова хресного співу у виконанні учасників дитячого хору «Пробудись». Разом з виконавцями всі парафіяни пройшли шлях Ісуса на Голгофу з відкритими зболеними серцями та сльозами на очах.

Щиро дякуємо сестрам Марлені Куц та Фабіолі Стружевській, які підготували дітей, а також настоятелю парафії отцеві Ярославу Машталяр за сприяння такому зворушливому дійству. Дякуємо Вероніці Романюк, яка написала текст і музику для цього богослужіння.

О ІСУСЕ, ПРОСТИ НАМ НАШУ  СЛАБКІСТЬ І СКЕРУЙ НАС ДО ЗМІН.

ОЧИСТИ НАС ВІД МНОЖЕСТВА ГРІХІВ НАШИХ.

ДАЙ НАМ ЛАСКУ ВСЕ БІЛЬШЕ ЛЮБИТИ ТЕБЕ ТА КОРИСТАТИ З ТВОЄЇ СМЕРТІ ДЛЯ ОСВЯЧЕННЯ НАШИХ ДУШ.

Парафіяни парафії Воздвиження Святого Хреста