Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Родинне свято в Любарі

 

15 травня ц.р. в Міжнародний  День Сім’ї в молодшій групі Любарського Центру св. Йосипа відбулося Родинне свято. Воно стало прекрасною нагодою ще раз задуматись над великою цінністю, якою є сім’я, особливо в цей час різноманітних загроз і небезпек, які чигають на неї з боку аморальності, політики та сумнівних ідеологій ...

 

Перед виступом маленьких акторів пані Леся Яковлева – професійний психолог з Житомира зустрілась з родинами дітей. Вона ознайомила учасників свята з віковою періодизацією, основними кризами періодів дитячого розвитку та дала цікаві практичні поради про те, як вирішувати проблемні ситуації.

Потім на сцені з’явились довгоочікувані дітки в кольорових, яскравих костюмах. Так як свято було Родинне, на кожного з членів сім’ї чекали приготовлені вірші, пісеньки, таночки, а також цікаві конкурси. Татусі демонстрували свої вміння пришиваючи ґудзики, бабусі - вирізаючи найдовшу шкірку з яблука, а дідусі – надуваючи повітряні кульки.

На закінчення свята, одна із бабусь, від імені всіх гостей, подякувала всім працівникам Центру за працю, виховання, турботу та терпеливість, які вони проявляють по відношенню до дітей.