Get Adobe Flash player
Головна сторінка

«Музика-Характер» та «Пам'ятай про мене»

16 квітня ц.р. в Любарському будинку культури відбувся концерт «Музика-Характер» Вікторії Данилко, прихожанки парафії Святого Йосипа у с. Березівка, яка навчається в університеті ім. Бориса Грінченка в Києві, та її однокурсника Валерія Мирошниченка.  Під час концерту у професійному виконанні студентів линули пісні різноманітної тематики та різними мовами.

 

Зворушливим  фактом є те, що Вікторія вирішила під час концерту провести благодійну акцію під назвою «Пам'ятай про мене», аби зібрати кошти для допомоги літнім самотнім стареньким, які проживають у стаціонарному відділенні спеціального будинку у с. Краснопіль, нашій доїздній парафії. Після концерту присутні охоче  робили пожертви.

Настоятель о. Віталій Умінський закупив підгузники, а наступного дня з с. Гретою і Вікторією відвідали мешканців будинку з подарунками – так необхідними речами для особистої гігієни.

Під час цих відвідин кожний з нас, а особливо Вікторія, відчули в серці, що справджуються слова, які так любив наш Засновник о. Зигмунд Гораздовський про те, що більшу радість отримує той хто дає, ніж той хто отримує.

Сестра Ґрета Кацере CSSJ