Get Adobe Flash player
Головна сторінка

25-літній Ювілей дому у Львові

 

29 грудня 2020 року Львівська спільнота Сестер Святого Йосипа святкувала 25-літній Ювілей свого існування.

Розпочалося святкування звершенням Святої Меси, яку очолив Львівський Митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Разом з ним співслужили настоятель катедральної парафії о. Ян Нікель, священики парафії св. Марії Магдалини: настоятель о. Давид Омєцінський ОМІ та о. Марек Ростковскі ОМІ, а також отець прелат Анджей Легович, секретар Митрополита Мечислава.

Усі присутні в молитві дякували Богові за Його Провидіння і благословіння для дому спільноти, просили про потрібні благодаті для Сестер, які тут проживали і працювали, а також про нові покликання.

На завершення Настоятелька Української Делегатури Сестра Тобіаша Сємек CSSJ звернулася зі словами вдячності до Архієпископа Мечислава за всіляку підтримку та допомогу Сестрам св. Йосипа. Згадала також коротко історію виникнення Згромадження саме у Львові та час повернення Сестер до міста після падіння комуністичного устрою.

Після Євхаристії відбулася «коляда» - благословіння всього дому під спів колядок.

Сестри склали Різдвяні та іменинні побажання Митрополитові та о. Давиду. Святкування традиційно завершилося при спільній трапезі.  Хоча з приводу обмежень відбувалося все в нечисленному товаристві, однак панувала тепла дружня, святкова атмосфера.

Нехай Господь буде прославлений за все добро, яке чинить в людях і через людей!