Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Ювілей у Старокостянтинові

 

 

2020 рік – це Ювілейний рік для спільноти Сестер Святого Йосипа в Старокостянтинові. Спільнота діє в цьому місті на Хмельниччині вже 25 років. Сестри служать в парафії св. Йоана Хрестителя, співпрацюючи з Братами Капуцинами.

 

Ювілейне святкування відбулося 18 жовтня 2020 року. В його центрі була урочиста Євхаристія, яку очолив Кустош Братів Капуцинів Української та Російської Кустодії брат Блажей Суска OFMCap. Разом з ним співслужив вікарій парафії брат Владислав Гмирко OFMCap. Настоятель парафії брат Станіслав Манський OFMCap, який не міг взяти участі в Святій Месі з приводу хвороби, єднався з учасниками урочистості духовно та за допомогою Інтернету.

Настоятелька Української Делегатури Згромадження Сестер Святого Йосипа Сестра Тобіаша Сємек подякувала Богові та людям за все добро, яке вподовж чверті століття Сестри отримали та вчинили в Старокостянтинові. Слова подяки висловили також парафіяни.

У святкуванні взяли участь Сестри із сусідніх спільнот та ті, які працювали чи народилися у Старокостянтинові. Завершилося все спільною вечерею в приємній сімейній атмосфері зі спогадами Братів і Сестер про великі Божі справи, що відбувались у спільноті з моменту її утворення.