Get Adobe Flash player
Головна сторінка

«Рятувальники» на суші і на морі

 

 

З 19 по 25 липня ц.р. діти з парафії Народження Пресвятої Діви Марії у м. Стрий переживали свої «канікули з Богом» у с. Городище Шепетівського району. Товаришували їм у оазовій пригоді о. Войчех Буковєц і с. Ольга Палій.

 

 

Протягом цих днів діти вчилися ставати справжніми Божими помічниками-«рятувальниками» - розглядали риси, якими має володіти така людина і закріплювали їх у щоденній практиці: під час катехетичних зустрічей, праць у групах, ігор-операцій, квестів та розваг.

Чудовою можливістю сягнути історичних скарбів нашої української землі став виїзд до м. Остріг, що на Рівненщині та відвідання замку-музею князів Острозьких та Національного університету «Острозька Академія».

Родзинкою усього відпочинку стало піше паломництво до Костелу Воздвиження Святого Хреста у м. Шепетівка. Для багатьох дітей воно було хоч і коротеньким, але першим у їхньому житті.

Продовженням та закріпленням навичок табору «Рятувальники» став відпочинок на морі з 26 липня по 3 серпня у м. Очаків, духовними опікунами якого були о. Войчех Буковєц і с. Наталіс Гавриш.

Сонце, пісок та море  стали чудовою нагодою, щоб набратися нових сил на новий навчальний та катехетичний рік.

Сестра Ольга Палій CSSJ