Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Ми брати і сестри, бо маємо одного Отця Небесного


 

Такою була тема нічного чування для молоді, яке проводилося з 5 на 6 квітня у Брюховицькому храмі Святої Терези від Дитяти Ісус. На зустріч прибула молодь старшого шкільного та студентського віку зі Львова, Стрия, Борислава, Тернополя, Рогатина, Шепетівки, Чернівців та околиць.

 

Зібраним на чуванні була запропонована пожива, як для душі, так і для тіла. Тут мали місце: пізнавальні інтеграційні ігри, аскетична конференція, праця в групах зі Словом Божим, Хресна Дорога, адорація Господа у Пресвятих Дарах, особиста розмова з Ісусом на тему власного досвіду того, як Господь діє у житті і його переображає, Свята Меса. Також молоді люди мали змогу поспілкуватися та побути у доброму християнському товаристві.

Організаторами вже шостого квартального нічного чування для молоді були с. Теона і с. Марія зі Згромадження Сестер Святого Йосифа. C. Тадея із Тернополя разом із молоддю підготували і провели Хресну Дорогу. Духовним опікуном зустрічі був домініканець о. Ігор Гнюс. Також був присутній диякон Львівської архідієцезії о. Петро Демій, який свідчив перед зібраними про дію Господа в його житті.