Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Біблійна олімпіада в Бердичеві

 

 

«Ідея проведення Біблійної олімпіади належить Сергію Барничу, який зараз є постулантом у ордені священників Найсвятішого Серця Ісуса Христа. Через ряд різних обставин відповідальність за організацію цієї події перейшла до мене. За цілий день в учасників була можливість перевірити свої знання Євангелія від Матея, такою була тема олімпіади, прослухати конференцію, поділитися власним досвідом. Дуже дякую за всебічну допомогу Комісії у справах молоді дієцезії, братам босим кармелітам та всім хто долучився до організації», – розповів представник організаторів Кирило Пашківський.

Організаторами були підготовлені тридцять питань з Євангелія від Матея. Конференцію для учасників заходу виголосив хранитель Бердичівського санктуарію отець Віталій Козак OCD. У ній він поділився з молоддю власним досвідом пізнання Святого Письма.

Святу Месу у рамках олімпіади очолив та виголосив проповідь отець Олег Сартаков, а з ним співслужили священники, які зі своїми парафіянами прибули для участі у Бібілійній олімпіаді.

На початку Літургії усіх присутніх від імені господарів санктуарію братів босих кармелітів привітав отець Павло Ферко OCD.

У проповіді отець Олег наголосив, що всі є щасливими, що молодь любить Боже слово.

«Якщо ви любите Бога, Ісуса, Боже Слово, спільноту, боголюбців, то ви є Божі люди. І тому нам радісно, що ми цей час перебуватимемо разом. Ми старші, які любимо Біблію, і ви, юні, які любите Бога. Тому ми сьогодні дуже щасливі, і я, і всі священники тут зібрані і також Бог дуже щасливий, тому що тут зібралася молодь, яка любить Боже слово».

За підсумками Біблійної олімпіади перше місце здобула збірна команда Житомира (парафія Божого Милосердя, святої Софії), Коростеня (блаженного Гонората Козьмінського) та Києва (святого Миколая). Друге місце – поділили між собою команди з селища Гришківці (парафія святої Агнеси) та  Бердичева (Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії), а третє місце зайняла команда парафії Божого Милосердя з Житомира.

Звісно не обійшлося і без подарунків. Команда-переможець отримала у подарунок – павербанки, друге місце – настільні ігри, третє місце – залізні брелочки. А всі учасники отримали у подарунок розарій та брелочки.

Максим Железницький