Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Подорож святими місцями України

 

 

Паломники, посеред яких були старша шкільна та студентська молодь зі Львова та околиць, Мостиськ, Стрия, Борислава, Чернівців, відвідали Гніваньський санктуарій святого Йосифа, де молилися Коронку до Божого Милосердя у наміренні закінчення війни в Україні, перемогу та справедливий мир в Батьківщині та брали участь у Святій Месі, яку відправляли о. Вітольд зі Згромадження Піарів, о. Роман Брода з Львівської катедри й о. Назар Білик.

Потім відвідали Тиврівський Меморіал мучеників за віру в Україні ХХ століття, де уважно і задумливо проходили від стації до стації, дізнаючись про трагічні історії героїчних християн, завдяки яким вбереглася і передалася віра майбутнім поколінням.

Далі, разом із молоддю з різних парафій України, переживали ніч чування в Бердичівському Санктуарії.

У суботу, повертаючись до Львова, паломники заїхали до Летичева, де настоятель з радістю їх прийняв та розповів історію, пов’язану з чудотворним образом Летичівської Матері Божої. Після короткої молитви ввірення Богородиці молоді мандрівники втомлені, але переповнені враженнями від почутого, побаченого і пережитого приїхали додому.