Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Всеукраїнське нічне чування молоді

Одним зі святих, про життя і діяльність яких знайомили учасників, був Святий Зигмунт Гораздовський. Презентація Засновника Сестер Святого Йосифа була у формі коротенького аматорського фільмецю, сценарій до якого написала с. Теона Олянін. Фільмець знімався за участю сестер та молоді, яка у Львові щовівторка приходять на біблійні зустрічі, що проводить с. Марія Мазур. На нічному чуванні зібрані сестри з Шепетівки, Києва, Любара, Львова на чолі з с. Матеушою Цішевською - вікарією Згромадження та с. Тобіашою Сємек - настоятелькою Української Делегатури Сестер Святого Йосифа урочисто вносили реліквії свого Отця Засновника.

Посеред дев′яти презентованих покровителів України були святий єпископ Себастьян Пельчар - Засновник Згромадження Сестер Служебниць Найсвятішого Серця Ісусового, блаженна Марта Вєцка, черниця Згромадження Сестер Шариток, блаженна Марцеліна Даровська - засновниця Сестер Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії і т.д.

Молоді люди, а також їхні наставники мали можливість дізнатися багато цікавих фактів із життя святих, які віддано та ревно служили Господу і харизматично допомагали ближнім, людям які жили на українській землі. Це було чудовою нагодою для того, щоб розбудити у собі прагнення свідомо переживати земну мандрівку, розпізнаючи своє життєве покликання і реалізуючи місію у єдності з близьким і люблячим Господом.