Get Adobe Flash player
Головна сторінка

Генеральна візитація Української Делегатури Згромадження Сестер Святого Йосифа


Програма зустрічей передбачала спільну з сестрами молитву, роздуми над Божим Словом і діленням почутим під час медитації, індивідуальні розмови з кожною черницею, а також бесіди із настоятелями та роботодавцями сетер. У Львові с. Матеуша зустрілася також із Львівським Митрополитом Архієпископом Мечиславом Мокшицьким.

Канонічна візитація чернечої спільноти має служити поглибленню чернечої ревності, зміцненню узів спільноти, глибшому знайомству з духовними та матеріальними умовами служіння спільнот і кожної зокрема монахині. Також візитація має на меті виправити існуючі помилки та сприяти подоланню труднощів.

При нагоді візитації Генеральна Вікарія разом із Настоятелькою Делегатури с. Тобіашою Сємек та сестрами окремих спільнот відвідати чимало цікавих та історично важливих місць в Україні: Кам′янець-Подільський замок, Санктуарій Святого Йосифа у Гнівані, Меморіал мучеників за віру ХХ ст. у Тиврові, Материнський дім Сестер (тепер Навчально-виховний центр "Мрія") та храм святого Миколая у Львові, Тартаківський храм із чудотворною іконою Божої Матері та інше.

10 травня після завершення візитації сестер в Україні с. М. Матеуша Цішевська повернулася до Кракова.