Get Adobe Flash player
Головна сторінка Чернеча формація Перманентна формація

Перманентна формація

Основну відповідальність за власну формацію кожна сестра несе сама. Тому необхідною є її співпраця з Божою благодаттю, допомога духівників, особисті зусилля, спрямовані на розуміння, прийняття, поглиблення й впровадження в життя Божої волі, щоб постійно дозрівати до вічності.

У Згромадженні Сестер Святого Йосифа крім повсякденних засобів освячення, таких, як молитва, життя у чернечій спільноті, радикальне життя євангельськими радами, є, так би мовити, надзвичайні, до яких належать щомісячний день зосередження, щорічні восьмиденні реколекції, квартальні дні покути.

Працюючи над власним освяченням, сестри також організовують дні зосередження для молоді. Окремо проводять формаційні зустрічі з дівчатами, яким допомагають відкрити сенс їхнього життя, багатство й щастя у відносинах з Ісусом, віднайти дорогу реалізації свого покликання.

Перманентна формація Під час молитви Бревярієм Перманентна формація Молитовне чування сестер у Львівській каплиці Перманентна формація Формаційна зустріч сестер настоятельок Української Делегатури Перманентна формація Святкування ювілею чернечих обітів у Тарнові (Польща)